Akumulatorska tesnilna pištola DCG180ZB | MAKITA
♦ GARANCIJA brezplačno podaljšana na kar 3 leta pri nakupu strojev znamke MAKITA v trgovini MIOR!
OPIS NAPRAVE:
- Tesnilna pištola z valjem za folijske vrečke se lahko uporabi tudi kot sesalni bat za tesnilo
- Ergonomsko oblikovan gumiran ročaj omogoča dober oprijem
- Funkcija za preprečevanje iztekanja mase iz kartuše ob prekinitvi dela
- LED opozorilna lučka za prikaz preobremenitve naprave
- LED delovna lučka s funkcijo predhodne osvetlitve in zakasnitvijo
- Regulacija vrtljajev / hitrosti
- Kompaktna in lahka zasnova
Tehnični podatki
| Napetost akumulatorja | 18 V – LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Maks. potisna sila | 5.000 N |
| Hitrost pomika | 0 – 28 mm/sec |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 404 x 108 x 281 mm |