Akumulatorski fen na vroč zrak DHG180ZK (samo stroj) | MAKITA
- Ravno ohišje omogoča pokončno postavitev fena na delovno površino
- Združljivost s šobami električnega orodja
- Enostavna menjava šobe z vrtenjem plastičnega obroča in brez dotikanja vročih kovinskih delov
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun
Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
Poplačati se želim čim prej
Želim izbrati svoje obroke
Na voljo po naročilu
Šifra:
DHG180ZK+3
Kategorije: Vsi izdelki, Razni stroji, Stroji
Oznake: 18V, fen na vroč zrak, LXT, makita
Opis
OPIS NAPRAVE:
- Vgrajena LED delovna lučka s funkcijo zakasnitve
- Ergonomsko oblikovan ročaj z enostavnim stikalom za vklop / izklop
Tehnični podatki
| Napetost akumulatorja | 18 V – LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Največji pretok zraka | 200 l/min |
| Temperatura | 550°C – fiksna |
| Čas delovanja | ~ 17 min (5.0Ah) – konstantno |
| Mere (D x Š x V) | 168 x 79 x 251 mm |
| Teža | 1,3 kg |
Obseg dobave:
– samo stroj
Dodatne informacije
| Proizvajalec | Makita |
|---|---|
| Napetost | 18V |